İYİ Parti'de Bezircilioğlu'na destekler devam ediyor

Politika 05.01.2023 - 13:51, Güncelleme: 05.01.2023 - 13:52
 

İYİ Parti'de Bezircilioğlu'na destekler devam ediyor

İYİ Parti İzmir Teşkilatı 22 Ocak 2023 tarihinde il kongresini gerçekleştirecek. Kongreye sayılı günler kala, seçimlerin şu ana kadar 4 aday arasında geçeceği öngörülüyor.
İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı'na talip olan Sinan Bezircilioğlu, adaylık açıklamasında da ilçe teşkilatları ziyaret ederek, ilçe başkanlarıyla bir araya geleceğini belirtmişti. Kiraz ilçe başkanı Halit Demir, Gaziemir İlçe Başkanı Sedat Dağ, Buca İlçe Başkanı Gamze Bilgen Torun, Narlıdere İlçe Başkanı Feza Genişoğlu, Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, Karşıyaka İlçe Başkanı Yetkin Hafızoğlu, Çiğli İlçe Başkanı Özgür Doğan, İYİ Parti Bornova İlçe Başkanı Birsen Yılmaz'ı ziyaret etti. İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı'na aday olan Sinan Bezircilioğlu, son olarak Gaziemir ve Ödemiş ilçe teşkilatını ziyaret etti. İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ve Gaziemir İlçe Başkanı Sedat Dağ, Bezircilioğlu'na kongrede tam destek vereceklerini açıkladı. İYİ Parti Gaziemir İlçe Teşkilatı   İYİ Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı
İYİ Parti İzmir Teşkilatı 22 Ocak 2023 tarihinde il kongresini gerçekleştirecek. Kongreye sayılı günler kala, seçimlerin şu ana kadar 4 aday arasında geçeceği öngörülüyor.

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı'na talip olan Sinan Bezircilioğlu, adaylık açıklamasında da ilçe teşkilatları ziyaret ederek, ilçe başkanlarıyla bir araya geleceğini belirtmişti.

Kiraz ilçe başkanı Halit Demir, Gaziemir İlçe Başkanı Sedat Dağ, Buca İlçe Başkanı Gamze Bilgen Torun, Narlıdere İlçe Başkanı Feza Genişoğlu, Bayraklı İlçe Başkanı Erdinç Çobanoğlu, Karşıyaka İlçe Başkanı Yetkin Hafızoğlu, Çiğli İlçe Başkanı Özgür Doğan, İYİ Parti Bornova İlçe Başkanı Birsen Yılmaz'ı ziyaret etti.

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı'na aday olan Sinan Bezircilioğlu, son olarak Gaziemir ve Ödemiş ilçe teşkilatını ziyaret etti. İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ve Gaziemir İlçe Başkanı Sedat Dağ, Bezircilioğlu'na kongrede tam destek vereceklerini açıkladı.

İYİ Parti Gaziemir İlçe Teşkilatı

 

İYİ Parti Ödemiş İlçe Teşkilatı

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.