İYİ Parti İzmir’de Bezircilioğlu mazbatasını aldı

Politika 25.01.2023 - 10:39, Güncelleme: 26.01.2023 - 10:39
 

İYİ Parti İzmir’de Bezircilioğlu mazbatasını aldı

İYİ Parti İzmir 3.Olağan İl Kongresi’ni 22 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirdi. İki adayın rekabetine sahne olan kongrede Ülkü Doğan 319 delegenin oyunu, Sinan Bezircilioğlu ise 333 delegenin oyunu alarak yeni il başkanı seçildi.
ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER Yeni il başkanı Sinan Bezircilioğlu, İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısına son anda adaylıktan çekilen milletvekili aday adayı olan Öztürk Kesin de yanında katıldı. İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, mazbatasını alıp geldiğini söylerken “Geleceğin ilk günü, hepimiz ortak bir gelecek için bugünden itibaren hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde tek bir aile olarak tek bir yumruk olarak büyük bir İzmir İYİ Parti ailesi olarak yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çok güzel, çok nezih ve verimli bir kongre dönemi oldu. Teşkilatlarımız bu kongre döneminde dinamizm kazandı, parti içi hareketlilik had safhaya ulaştı. Bu dinamizm ve enerjiyi İYİ Parti İzmir ailesi olarak mayıs ayında yapılacak genel seçimler öncesi İYİ Parti ailesi olarak sahaya yansıtarak İzmir’de birinci parti yapmaktır." dedi. PARTİMİZİ AYAKTA TUTAN TEŞKİLATLARIMIZ Bezicilioğlu, seçim sürecinde sahada etkili olacak kişilerin teşkilarlar olduğunu belirtirken, "Partimizi ayakta tutan ve yükselten teşkilatlarımızın emrinde olacağız. Hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde yeni dönemde herkesi kucaklayacak, milletimizi İzmirli hemşehrilerimizi kucaklayarak iktidara yürüyeceğiz. Yeni dönemin partimize, İzmir’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. İzmir iyi olacak, Türkiye iyi olacak." şeklinde ifade etti. “DERVİŞOĞLU BÜYÜĞÜMÜZDÜR” TBMM Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu'nun kongredeki söylemlerine de yanıt veren Bezircilioğlu, "Kendisi bizim milletvekilimiz, saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. Söylenen sözler kongrede kalmıştır. İzmirli hemşehrilerimizi Ankara’da temsil eden bir büyüğümüzdür. İzmir’de İYİ Parti'yi birinci parti yapmak için elimizden gelen gayreti birlikte göstereceğiz. Herhangi bir sıkıntımız yok, hep beraber bir aile olarak yola devam edeceğiz. İvedilikle teşkilatlarımızla bir araya gelip, hemen iş bölümünü yapıp, önümüzdeki seçimlere hazırlık yapmak en önemli görevimiz olacaktır.” dedi. GENEL BAŞKAN İLE BİRARAYA GELECEĞİZ Bezircilioğlu, Meral Akşener ile kongreler tamamlandıktan sonra bir araya geleceğini söylerken, “Kendisine İzmir’in anahtarını teslim etmek için var gücümüzle çalışacağımızı ve kendisine sadakatimizi sunacağız." şeklinde ifade etti. İZMİR, ÖZFATURA VE KİBAR DÖNEMİ YAŞAYACAK Öte yandan Bezircilioğlu, “inşallah İzmir yine Burhan Özfatura ve Osman Kibar dönemlerini yaşayacak” dedi.
İYİ Parti İzmir 3.Olağan İl Kongresi’ni 22 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirdi. İki adayın rekabetine sahne olan kongrede Ülkü Doğan 319 delegenin oyunu, Sinan Bezircilioğlu ise 333 delegenin oyunu alarak yeni il başkanı seçildi.

ÇİĞDEM ÖZEN / BEN HABER

Yeni il başkanı Sinan Bezircilioğlu, İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısına son anda adaylıktan çekilen milletvekili aday adayı olan Öztürk Kesin de yanında katıldı.

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Sinan Bezircilioğlu, mazbatasını alıp geldiğini söylerken “Geleceğin ilk günü, hepimiz ortak bir gelecek için bugünden itibaren hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde tek bir aile olarak tek bir yumruk olarak büyük bir İzmir İYİ Parti ailesi olarak yolumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Çok güzel, çok nezih ve verimli bir kongre dönemi oldu. Teşkilatlarımız bu kongre döneminde dinamizm kazandı, parti içi hareketlilik had safhaya ulaştı. Bu dinamizm ve enerjiyi İYİ Parti İzmir ailesi olarak mayıs ayında yapılacak genel seçimler öncesi İYİ Parti ailesi olarak sahaya yansıtarak İzmir’de birinci parti yapmaktır." dedi.

PARTİMİZİ AYAKTA TUTAN TEŞKİLATLARIMIZ
Bezicilioğlu, seçim sürecinde sahada etkili olacak kişilerin teşkilarlar olduğunu belirtirken, "Partimizi ayakta tutan ve yükselten teşkilatlarımızın emrinde olacağız. Hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde yeni dönemde herkesi kucaklayacak, milletimizi İzmirli hemşehrilerimizi kucaklayarak iktidara yürüyeceğiz. Yeni dönemin partimize, İzmir’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. İzmir iyi olacak, Türkiye iyi olacak." şeklinde ifade etti.

“DERVİŞOĞLU BÜYÜĞÜMÜZDÜR”
TBMM Grup Başkanvekili ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu'nun kongredeki söylemlerine de yanıt veren Bezircilioğlu, "Kendisi bizim milletvekilimiz, saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. Söylenen sözler kongrede kalmıştır. İzmirli hemşehrilerimizi Ankara’da temsil eden bir büyüğümüzdür. İzmir’de İYİ Parti'yi birinci parti yapmak için elimizden gelen gayreti birlikte göstereceğiz. Herhangi bir sıkıntımız yok, hep beraber bir aile olarak yola devam edeceğiz. İvedilikle teşkilatlarımızla bir araya gelip, hemen iş bölümünü yapıp, önümüzdeki seçimlere hazırlık yapmak en önemli görevimiz olacaktır.” dedi.

GENEL BAŞKAN İLE BİRARAYA GELECEĞİZ
Bezircilioğlu, Meral Akşener ile kongreler tamamlandıktan sonra bir araya geleceğini söylerken, “Kendisine İzmir’in anahtarını teslim etmek için var gücümüzle çalışacağımızı ve kendisine sadakatimizi sunacağız." şeklinde ifade etti.

İZMİR, ÖZFATURA VE KİBAR DÖNEMİ YAŞAYACAK
Öte yandan Bezircilioğlu, “inşallah İzmir yine Burhan Özfatura ve Osman Kibar dönemlerini yaşayacak” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.