İlk karne başkan Karakayalı’dan

Yerel 21.01.2023 - 14:05, Güncelleme: 21.01.2023 - 14:05
 

İlk karne başkan Karakayalı’dan

Kemalpaşa Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetini sürdüren Örnekköy Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler, ilk karnelerini Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’dan aldı.
Çalışan ve gelir düzeyi düşük olan ailelere destek olmak amacı ile geçtiğimiz yıl Kemalpaşa Örnekköy’de hizmete açılan Gündüz Bakımevi’ndeeğitim alan yaklaşık 50 öğrenci ilk karne heyecanını yaşadı. 3-4-5 yaş grubu çocukları kapsayan tesiste birçok alanda ücretsiz hizmet sunuluyor. Kemalpaşalı çocuklara İngilizce, jimnastik, satranç, çocuk hakları farkındalık çalışmaları, psikolog desteğinin yanı sıra fiziksel, sosyal, duygusal, bilişsel ve psikomotor gelişim alanlarında destek olunarak, kendilerini sanatla ve sporla ifade etmeleri amaçlanıyor.Haftanın 5 günü 08.30 - 17.30 saatleri arasında hizmet sağlanan Kemalpaşa Belediyesi ÖrnekköyGündüz Bakımevi’nde, öğrenciler için diyetisyen eşliğinde hazırlanan üç öğün yemek veriliyor. ‘’MESLEK HAYATIMIN EN ANLAMLI KARNELERİ’’ Meslek hayatının en anlamlı karnelerini verdiğini ifade eden Başkan Karakayalı, ‘’ Öğretmen olarak geride bıraktığım yaklaşık 30 yıllık meslek hayatımda, belki de en anlamlı karneleri sahiplerine takdim ettim. 0-6 yaş aralığında, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, kendisine güvenen, medeni cesareti ve sosyal becerileri gelişmiş, vatanını, milletini seven ve yüceltmeye çalışan, bilimin ve aklın üstünlüğüne inanan bireyler olarak yetişen evlatlarımızın gözleri parlıyor. Fırsat buldukça bende onlarla zaman geçirerek enerji topluyorum’’ dedi.
Kemalpaşa Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetini sürdüren Örnekköy Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minikler, ilk karnelerini Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı’dan aldı.

Çalışan ve gelir düzeyi düşük olan ailelere destek olmak amacı ile geçtiğimiz yıl Kemalpaşa Örnekköy’de hizmete açılan Gündüz Bakımevi’ndeeğitim alan yaklaşık 50 öğrenci ilk karne heyecanını yaşadı. 3-4-5 yaş grubu çocukları kapsayan tesiste birçok alanda ücretsiz hizmet sunuluyor. Kemalpaşalı çocuklara İngilizce, jimnastik, satranç, çocuk hakları farkındalık çalışmaları, psikolog desteğinin yanı sıra fiziksel, sosyal, duygusal, bilişsel ve psikomotor gelişim alanlarında destek olunarak, kendilerini sanatla ve sporla ifade etmeleri amaçlanıyor.Haftanın 5 günü 08.30 - 17.30 saatleri arasında hizmet sağlanan Kemalpaşa Belediyesi ÖrnekköyGündüz Bakımevi’nde, öğrenciler için diyetisyen eşliğinde hazırlanan üç öğün yemek veriliyor.

‘’MESLEK HAYATIMIN EN ANLAMLI KARNELERİ’’
Meslek hayatının en anlamlı karnelerini verdiğini ifade eden Başkan Karakayalı, ‘’ Öğretmen olarak geride bıraktığım yaklaşık 30 yıllık meslek hayatımda, belki de en anlamlı karneleri sahiplerine takdim ettim. 0-6 yaş aralığında, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, kendisine güvenen, medeni cesareti ve sosyal becerileri gelişmiş, vatanını, milletini seven ve yüceltmeye çalışan, bilimin ve aklın üstünlüğüne inanan bireyler olarak yetişen evlatlarımızın gözleri parlıyor. Fırsat buldukça bende onlarla zaman geçirerek enerji topluyorum’’ dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.