Hüsmen Kırkpınar: "Kazanan İYİ Parti olacak"

Politika 22.01.2023 - 17:35, Güncelleme: 22.01.2023 - 18:25
 

Hüsmen Kırkpınar: "Kazanan İYİ Parti olacak"

İYİ Parti İzmir 3.Olağan İl Kongresi Celal Atik Spor Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştiriliyor. Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu’nun yanı sıra il ve ilçe yönetimi salonda yerini aldı.
ÇİĞDEM ÖZEN / İZMİRSONDAKİKAHABER İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, “İYİ Parti kadroları içinde il başkanlığı yapan bir kardeşiniz olarak bir hatırlatlama yaparak sözlerime başlıyorum. İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı’nın basına duyurulmasıyla il başkanlık binamıza geçerek, binamızın kaporası geri iade edildi. Çok şükür bugün sizin gibi yol arkadaşlarımızla beraber 973 ilçede 81 ilde iktidara doğru yürüyen bir siyasi partinin il başkanı olarak konuşuyorum. İzmir’de yüzde 10 oy aldık, üye sayımız 2867’di. 2867 üye ile yüzde 10 ve her iki bölgeden milletvekili çıkardık. An itibariyle üye sayımızı 30 bine taşıdık. Bugün sizinle vedalaşacağım ancak Ülkü Doğan kardeşim ve Sinan Bezircilioğlu kardeşim birazdan konuşmam bittikten sonra sandıklar kurulacak ve tatlı rekabetin sonucunda benim koltuğuma oturacak. Kazanan İYİ Parti olacak. Sayın genel başkanımızın azim ve kararıyla itici gücüyle il il, ilçe ilçe gezerek “Millet bizi çağırıyor” sözüyle hangi tarih olursa olsun 2023 tarihinde İzmir’de ve Türkiye’de birinci parti olacağız. 
İYİ Parti İzmir 3.Olağan İl Kongresi Celal Atik Spor Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleştiriliyor. Genel Başkan Başdanışmanı Aytun Çıray ve İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu’nun yanı sıra il ve ilçe yönetimi salonda yerini aldı.

ÇİĞDEM ÖZEN / İZMİRSONDAKİKAHABER

İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, “İYİ Parti kadroları içinde il başkanlığı yapan bir kardeşiniz olarak bir hatırlatlama yaparak sözlerime başlıyorum. İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı’nın basına duyurulmasıyla il başkanlık binamıza geçerek, binamızın kaporası geri iade edildi. Çok şükür bugün sizin gibi yol arkadaşlarımızla beraber 973 ilçede 81 ilde iktidara doğru yürüyen bir siyasi partinin il başkanı olarak konuşuyorum. İzmir’de yüzde 10 oy aldık, üye sayımız 2867’di. 2867 üye ile yüzde 10 ve her iki bölgeden milletvekili çıkardık. An itibariyle üye sayımızı 30 bine taşıdık. Bugün sizinle vedalaşacağım ancak Ülkü Doğan kardeşim ve Sinan Bezircilioğlu kardeşim birazdan konuşmam bittikten sonra sandıklar kurulacak ve tatlı rekabetin sonucunda benim koltuğuma oturacak. Kazanan İYİ Parti olacak. Sayın genel başkanımızın azim ve kararıyla itici gücüyle il il, ilçe ilçe gezerek “Millet bizi çağırıyor” sözüyle hangi tarih olursa olsun 2023 tarihinde İzmir’de ve Türkiye’de birinci parti olacağız. 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.