Bezircilioğlu'ndan ilk mesaj: Artık birliktelik ve beraberlik zamanı

Güncel 22.01.2023 - 18:22, Güncelleme: 22.01.2023 - 18:22
 

Bezircilioğlu'ndan ilk mesaj: Artık birliktelik ve beraberlik zamanı

İYİ Parti İzmir İl yeni Başkanı Sinan Bezircilioğlu, seçimi kazandıktan sonra ilk mesajını kürsüden verdi. Bezircilioğlu, “Hiçbir sıkıntımız yok. Bundan sonra da iktidar yürüyüşümüze devam edeceğiz” diye konuştu.
Kongre sonuçlarının resmi olarak açıklanmasının ardından kürsüde bir kez daha konuşan Bezircilioğlu, şunları söyledi; “Bugün bana ve ekibime göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı son derece müteşekkirim. Zaman artık birliktelik ve beraberlik zamanıdır. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Çok kısa bir süre var. Birlik ve beraberliği çok kısa zamanda tesis edip tekrar tek bir yumruk ve tek bir aile olarak İYİ Parti İzmir ailesi olarak yolumuza devam edeceğiz. Bütün ilçelerde ziyaretlerimde bir söz vermiştim. Onun arkasındayım. ‘Bana oy veren vermeyen her kim varsa Allah nasip ederse 3 ay içi biz belki de Sinan Bezircilioğlu’na oy vermedik ama iyi ki de başkan olmuş’ dedirteceğim demiştim. Biz bir olacağız, iri olacağız ve diri olacağız. Bu kongremizin İYİ Partimiz, İzmir’imiz ve, teşkilatlarımız ve hepimiz için hayrı uğurlu olmasını biliyorum. Biz asında bu birlikteliğin temelini Öztürk başkanımla birlikte attık. Kendisinin ne kadar büyük bir fedakarlıkta bulunduğunu çok iyi biliyoruz. Ben ömrümün sonuna kadar unutmayacağım bir dost ve kardeş kazandım. Biz bir birlikte bir temel attık. Bu attığımız temel büyük İYİ Parti ailesini kapsayacak.”
İYİ Parti İzmir İl yeni Başkanı Sinan Bezircilioğlu, seçimi kazandıktan sonra ilk mesajını kürsüden verdi. Bezircilioğlu, “Hiçbir sıkıntımız yok. Bundan sonra da iktidar yürüyüşümüze devam edeceğiz” diye konuştu.

Kongre sonuçlarının resmi olarak açıklanmasının ardından kürsüde bir kez daha konuşan Bezircilioğlu, şunları söyledi;

“Bugün bana ve ekibime göstermiş olduğunuz teveccühten dolayı son derece müteşekkirim. Zaman artık birliktelik ve beraberlik zamanıdır. Önümüzde çok önemli bir seçim var. Çok kısa bir süre var. Birlik ve beraberliği çok kısa zamanda tesis edip tekrar tek bir yumruk ve tek bir aile olarak İYİ Parti İzmir ailesi olarak yolumuza devam edeceğiz. Bütün ilçelerde ziyaretlerimde bir söz vermiştim. Onun arkasındayım. ‘Bana oy veren vermeyen her kim varsa Allah nasip ederse 3 ay içi biz belki de Sinan Bezircilioğlu’na oy vermedik ama iyi ki de başkan olmuş’ dedirteceğim demiştim. Biz bir olacağız, iri olacağız ve diri olacağız. Bu kongremizin İYİ Partimiz, İzmir’imiz ve, teşkilatlarımız ve hepimiz için hayrı uğurlu olmasını biliyorum. Biz asında bu birlikteliğin temelini Öztürk başkanımla birlikte attık. Kendisinin ne kadar büyük bir fedakarlıkta bulunduğunu çok iyi biliyoruz. Ben ömrümün sonuna kadar unutmayacağım bir dost ve kardeş kazandım. Biz bir birlikte bir temel attık. Bu attığımız temel büyük İYİ Parti ailesini kapsayacak.”

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.